kontakt
Infolinia:Stawka wg. taryfy operatora25 749 44 62 Email:biuro@info-przetargi.pl
Infolinia:Stawka wg. taryfy operatora 25 749 44 62

Szukasz ciekawych i zawsze aktualnych

informacji przetargowych?

Pakiet Testowy

Wszystkie funkcje Serwisu

0zł netto na 30 dni

 • Podwykonawca

  300zł netto

  rocznie

  Otrzymywanie zleceń

  Dostęp do kategorii Szukam podwykonawcy i Zlecę

  Powiadomienia na e–mail Szukam podwykonawcy

  Wyniki przetargów

 • Standard

  400zł netto

  rocznie

  Dostep do wyszukiwarki

  Baza ogłoszeń

  Powiadomienia na maila

 • Rozszerzony

  500zł netto

  rocznie

  Dostep do wyszukiwarki

  Baza ogłoszeń

  Powiadomienia na maila

  Narzędzia do analizy przetargów

 • Premium

  740zł netto

  rocznie

  Pełen dostep do wyszukiwarki i wszystkich kategorii

  Dostęp do kategoriiSzukam podwykonawcy i Zlecę

  Baza ogłoszeń

  Powiadomienia na maila

  Powiadomienia na e–mail Szukam podwykonawcy

  Narzędzia do analizy przetargów

  Dodawanie ofert

Szczegóły oferty

Otrzymywanie zleceń

Codziennie publikujemy nowe zlecenia dodając kilkaset takich ogłoszeń. Mają Państwo pewność wiarygodności treści gdyż są one potwierdzane telefoniczne przez naszych konsultantów. Większość portali nie potwierdza autentyczności oferowanych zleceń, w tym danych teleadresowych dlatego też skontaktowanie się ze zleceniodawcą graniczy z „cudem”. Są to unikatowe oferty firm oraz osób prywatnych.

Dostęp do wyszukiwarki

Zachęcamy do korzystania z wyszukiwarki gdyż daje to duże możliwość filtracji ofert. Za pomocą 'słów kluczowych', 'organizatora' czy też 'wysokości wadium' możliwe jest wyszukiwanie ofert z bardzo wąskiego bądź też wyspecjalizowanego zakresu prowadzenia działalności gospodarczej. W przypadku np. Wyników jesteśmy w stanie szybko odszukać zwycięzców danego przetargu po nazwie 'organizatora'.

Firmy rozpoczynające uczestnictwo w postępowaniach przetargowych mają również coś dla siebie. Określając 'wysokość wadium' możliwe jest wyszukanie ofert o niższej kwocie zamówienia.

Narzędzia do analizy przetargów

W trackie realizacji.

Zapraszamy wkrótce.

Baza Firm (znajdź podwykonawcę)

Zapraszamy Państwa do korzystania z tej funkcji naszego Serwisu. Jest to ciekawe rozwiązanie dla firm szukających nowych kierunku rozwoju, dla nowo powstających przedsiębiorstw lub tych, które nie uczestniczą jeszcze w aktywnym życiu Zamówień Publicznych.

Zaprezentowanie Państwa firmy w tym miejscu pozwoli na zaistnienie na rynku przedsiębiorstw w branży oraz wyrażeniu chęci podjęciu współpracy z firmami, które poszukują podwykonawców. Daje to możliwość nawiązania nowych kontaktów handlowych, pozyskania nowych zleceń a za tym idzie rozwój firmy i niejednokrotnie wzrostu zysku przedsiębiorstwa.

Dodaj Ogłoszenie

Szukasz Wykonawcy, Dostawcy, Usługodawcy ??? Budowy obiektu handlowego? Remontu domu? Pomalowania mieszkania, budynku gospodarczego? Dostawcy części, mebli, art. biurowych itd.? Chcesz kupić samochód służbowy? Może leasing?

Dodaj ofertę , porównaj , wybierz najkorzystniejszą najbardziej odpowiadając Tobie. My posegregujemy i wyślemy informacje do odpowiednich firm, do zainteresowanych wykonaniem zlecenia dla Ciebie. A to wszystko za 0,00 PLN - bez jakichkolwiek 'haczyków' czy 'małej czcionki'.

Wypełnij odpowiednie pola i sprawdź nas oraz poleć znajomym w ramach zapłaty. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.